Маркетолог для Вашого бізнесу  (управління маркетингом, маркетолог на аутсорсингу, комплексне маркетингове обслуговування бізнесу)

Вартість послуги: за домовленістю

 

Чому Вашому бізнесу потрібен маркетолог на аутсорсингу? 

 

У деяких компаній  є ресурси для здійснення щоденних маркетингових активностей, але не вистачає досвіду високого рівня для створення продуманого та ефективного маркетингового плану. Інші -   не можуть дозволити собі штатного менеджера з маркетингу. 

Можливо, найкраще для вас рішення - маркетолог на аутсорсингуЯкщо так, то ми готові допомогти!

 

У яких випадках клієнти звертаються до нас за цією послугою

Власник бачить потребу підсилити, систематизувати цей напрям, залучити маркетолога, який буде не лише консультувати і планувати (що поширено на ринку), але й здійснювати заплановане, відповідно до моделі і цілей бізнесу.

 

Наш фахівець буде тісно співпрацювати з командою клієнта, грунтовно знатиме його бізнес і "житиме" у ньому.

 

Ось чотири причини, чому є сенс співпрацювати з маркетологом на аутсорсингу,  а не наймати  штатного  менеджера з маркетингу:

 • Ваш бізнес ще недостатньо великий, щоб дозволити собі штатного менеджера з маркетингу, який би керував щоденними маркетинговими активностями вашої компанії.
 • Ви  наразі не можете дозволити собі залучити штатного керівника з маркетингу для створення та моніторингу ефективної маркетингової стратегії на постійній основі.
 • Вам потрібен свіжий погляд на ваш маркетинг, гнучкість у застосуванні ефективних маркетингових інструментів, без найму нових штатних працівників.
 • Вам потрібен досвід фахівця, який допоможе  ефективно інтегрувати маркетинг та систему продажу, щоб в кінцевому підсумку бізнес отримав більше доходу.

 

Дозвольте нам стати вашим  експертом з маркетингу та показати вам, як ефективні маркетингові зусилля здатні призвести до вимірюваних результатів та збільшення доходу для вашого  бізнесу.

 

Доручіть управління маркетингом нам, а ви ведіть успішний бізнес.

 

Ми створимо для вас маркетингову стратегію  і допоможемо у системній реалізації, вимірюванні та управлінні вашим маркетингомМи будемо співпрацювати з вами для досягнення найкращих результатів.

 

Комплексне маркетингове обслуговування бізнесу включає, зокрема: 

 •  розробку маркетингової стратегії, унікальної торгової пропозиції для різних категорій споживачів;
 •  вибір найефективніших маркетингових інструментів відповідно до моделі і цілей бізнесу;
 •  реалізацію маркетингової стратегії ресурсами нашої агенції. 

 

Створення маркетингової стратегії

Для малого бізнесу дуже важливо розпочати свої маркетингові зусилля з добре продуманої, ретельно створеної маркетингової стратегії. Як консультанти з маркетингу, ми створимо для вас маркетингову стратегію та  ефективний маркетинговий план, який буде основою для системних маркетингових зусиль.

 

Управління маркетингом

Ми можемо допомогти вам реалізувати маркетингову стратегію, представлену в маркетинговому плані  бізнесу, керуючи щоденними маркетинговими зусиллями та вимірюючи результати.

 

Маркетингові бюджети та прогнози

Створення, виконання та моніторинг маркетингових прогнозів та бюджетів вимагає часу та досвіду,  Дозвольте нам допомогти вам скласти маркетинговий бюджет і допомогти контролювати рентабельність інвестицій.

 

Інтеграція продажу та маркетингу

Однією з найскладніших проблем, з якою стикається малий бізнес, є інтеграція зусиль  продажу та маркетингу, щоб перетворити їх на добре працюючу систему, яка генерує  клієнтів та прибуток.  Ми  готові допомогти об’єднати зусилля цих двох напрямків для досягнення найкращих результатів.

 

 

Аутсорсинг маркетингу є рішенням, яке дедалі частіше обирають власники як малого, так і середнього та великого бізнесу. Серед переваг аутсорсингу, визначальними є, зокрема, такі:

 

 • Зовнішні фахівці, на відміну від співробітників власної служби маркетингу, є незалежними і неупередженими, що дозволяє компанії отримати реальну оцінку ситуації, що склалася.
 • Залучати зовнішніх виконавців для виконання тимчасових проектів вигідніше, ніж наймати для цих проектів штатних співробітників.
 • Маркетингові підрозділи організацій часто прагнуть максимально збільшити свою чисельність для отримання більшого фінансування. Натомість аутсорсингова компанія зацікавлена в максимальному скороченні своїх витрат. Тому утримання власного відділу маркетингу для вирішення всіх маркетингових задач зазвичай обходиться дорожче, ніж залучення сторонніх фахівців.


Агенція економічних послуг «А-Баланс» надає послуги комплексного маркетингового супроводу підприємств та бізнес-проектів, а також  аутсорсингу окремих маркетингових функцій, зокрема: 

 •  SWOT-аналіз;
 •  моніторинг конкурентів;
 •  розробка маркетингової стратегії;
 •  складання плану маркетингу підприємства;
 •  складання та контроль бюджету маркетингу;
 •  розробка контент-стратегії;
 •  smm маркетинг (маркетинг у соціальних мережах);
 •  налаштування реклами;
 •  координація виконання маркетингового плану;
 •  комунікації з підрядниками.

У кожному окремому випадку ми підбираємо та погоджуємо з вами саме ті маркетингові функції, які допоможуть розвиватися вашій компанії.


Доручіть нам виконання ваших маркетингових завдань!

 

 

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.

Відгуки про Бізнес-планування. Маркетинг. Бухгалтерське обслуговування. Юридичний супровід бізнесу. Консалтинг (2)

Юрій Вегера 01 березня 2021 в 12:58 Рекомендую
 
Переваги: - експерти у своїй сфері;
- реальна користь;
- ефективна комунікація;
- чітко, вчасно і якісно.
Коментар: Юрій Вегера, директор Компанії "Стала Енергія", що є представником в Україні геотермальних теплових насосів WaterFurnace (США):

Радо рекомендую Агенцію економічних послуг "А-Баланс". Чудова команда професіоналів.

Співпрацюємо з експертами Агенції "А-Баланс" у кількох напрямках. Зокрема, це маркетинговий аналіз, розробка і впровадження комплексного інтернет-маркетингу Компанії "Стала Енергія", системи продажу американських теплових насосів WaterFurnace на території України, маркетинговий супровід та підвищення ефективності участі у виставках.

А також - супровід у сфері фінансів, бухгалтерського обліку і оподаткування.

Дякуємо за допомогу у розвитку бізнесу!
0
 
Василь Король 02 грудня 2020 в 15:05 Рекомендую
 
Переваги: робота виконана на високому рівні, з дотриманням термінів
експерти галузі
надійні партнери
знають свою справу
дбають про інтереси клієнта
Коментар: Рекомендую експертів Агенції економічних послуг “А-Баланс“ як надійних партнерів, професіоналів у напрямку маркетингових досліджень, відповідальних людей, що знають свою справу, дбають про інтереси клієнта.

Агенція економічних послуг “А-Баланс“ на замовлення Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) виконала дослідження ринку в галузі імпорту, експорту та внутрішнього виробництва, споживання м’яса та м‘ясної продукції за перші сім місяців 2020 року. Зокрема, здійснено порівняльний аналіз з 2019 роком та прогноз до кінця 2020 року. Проведено аналіз законодавства та нововведень, що мають вплив на м’ясну галузь в сегменті імпорту та експорту.

На основі цього маркетингового дослідження підготовлено матеріали для участі Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) у конференції про м’ясний бізнес MEATFORUM, що відбулася 6-7 серпня 2020 року у Києві в готелі Президент (організатор FPR EVENTS) https://meat.fprconf.com/
0
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Дізнайтеся більше тут

Подружіться з нами!

Подружіться з нами!

 
 
Клієнти нас рекомендують

Клієнти нас рекомендують

 
 
Агенція економічних послуг А-Баланс

Агенція економічних послуг А-Баланс

 
 

Запитання і відповіді

Чи можна у вас замовити послугу з розробки облікової політики підприємства?

02 серпня 2021 в 09:30 відповідей: 1

Наявність облікової політики для підприємств є одним із ключових питань організації бухгалтерського обліку. Маючи багаторічний практичний досвід в галуз…

 
 

У чому полягають ключові переваги аутсорсингу?

17 лютого 2021 в 15:44 відповідей: 1

Аутсорсинг відкриває для власника бізнесу нові переваги і можливості: - зосередитися на основних для бізнесу функціях;- займатися довгостроковим плануванням…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги