Бухгалтерське обслуговування (аутсорсинг бухгалтерських послуг) 

Вартість послуги: за домовленістю

 

Бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу для компаній, підприємців та бізнес-груп.

Маємо експертні знання та досвід ведення бухгалтерського обліку в IT, будівництві, теплоенергетиці, медицині, фармацевтиці, а також громадському секторі, а також...

 

Зателефонуйте і розпитайте про досвід наших бухгалтерів у сфері Вашого бізнесу.

 

Бухгалтерське обслуговування в Агенції "А-Баланс" допоможе вам ефективно керувати своїм бізнесом, уникнути головних болів щодо сплати податків, допоможе розкрити невидимі раніше можливості зростання доходу, оптимізувати витрати, зробити управління бізнесом менш напруженим.
Коли ви передаєте нам ведення бухгалтерії, ви можете бути впевнені, що ми допоможемо вам приймати виважені майбутні рішення з урахуванням податкових наслідків.
Ми маємо багаторічний досвід у бізнесі та готові надати фінансові поради, які допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей.

 

Забезпечуємо якісне ведення бухгалтерії "під ключ" або окремих її напрямків за помірну ціну.  Наші фахівці є експертами у своїх напрямках, мають великий досвід роботи у підприємствах різних розмірів і форм власності - як у штаті, так і в ролі консультантів.

Вартість бухгалтерських послуг розраховуємо для кожного клієнта, враховуючи обсяг і складність роботи. Наші ціни на послуги завжди лояльні – ми піклуємося про інтереси наших клієнтів.

 

Наша пропозиція аутсорсингу бухгалтерського обліку включає, серед іншого:

 

З чого розпочати: комплексне бухгалтерське обслуговування чи аутсорсинг окремих ділянок бухгалтерії?

  
Виходячи з потреб Вашого бізнесу, Агенція економічних послуг «А-Баланс» має змогу надати Вам як комплексне бухгалтерське обслуговування Вашого бізнесу, так і виконувати окремі функції бухгалтерії.
Нерідко до проектної співпраці нас залучають, коли певна ділянка робіт вимагає особливо високого рівня кваліфікації та експертності. Для прикладу, до таких ділянок бухгалтерії можна віднести:
  • формування фінансової звітності (функції головного бухгалтера);
  • відновлення бухгалтерського обліку;
  • формування системи і ведення управлінського обліку;
  • формування облікової політики підприємства;
  • аутсорсинг розрахунку заробітної плати;
  • послуги з кадрового обліку.

 

Бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу ефективне також в тих випадках, якщо обсяг робіт перевищує можливості наявних внутрішніх фахівців підприємства.
Отож, якщо Ви розглядаєте в майбутньому бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу, але не знаєте, з чого почати, то передача окремих функцій бухгалтерського обліку нашим фахівцям стане ефективним рішенням.
Таким чином, Ви зможете перевести бухгалтерію на аутсорсинг з мінімальним втручанням в бізнес-процеси компанії, а ми зможемо показати свій професіоналізм і високу якість бухгалтерського обслуговування.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг активно розвивається на українському ринку. Компанії все частіше передають ведення бухгалтерії (здача фінансової звітності, виплата заробітних плат і т. д.) на аутсорсинг, оскільки це коштує дешевше, ніж утримувати бухгалтера в своєму штаті.

 

Основними факторами при переході на аутсорсинг бухгалтерського обліку є:

• зниження кількості персоналу і зменшення «людського фактора»;

• скорочення витрат;

• зниження ризиків (фіскальні, трудові спори, помилки);

• можливість повністю сфокусуватися на основному бізнесі;

• підвищення гнучкості бізнесу в нестабільних умовах.

 

Бухгалтерський аутсорсинг включає послуги з відновлення та ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності, оптимізації податкових платежів та інших відрахувань. Тобто аутсорсинг бухгалтерського обліку – це комплексне бухгалтерське забезпечення компанії спеціалістами профільної організації.

 

Агенція економічних послуг «А-Баланс» здійснює повне комплексне бухгалтерське обслуговування малого і середнього бізнесу, підприємств, юридичних осіб, неприбуткових організацій. 

 

Ключові переваги бухгалтерського супроводу (обслуговування) на аутсорсингу:

• Економічна вигода. Вартість послуг віддаленого бухгалтера від нашої компанії значно нижча від витрат на утримання штатного фахівця.

• Тільки бухгалтери з високою кваліфікацією та досвідом.

• Забудьте про штрафи – ми відповідаємо за якість своєї роботи.

 

Аутсорсинг бухгалтерського обліку дозволяє уникнути проблеми пошуку персоналу, підвищення його кваліфікації. Таким чином, вирішується проблема безперервності робочого процесу, виключається потреба в заміні бухгалтера на період відпустки або з іншої причини його відсутності.

 

Головною ж цінністю аутсорсингу є можливість використання досвіду і професіоналізму аутсорсингової компанії. Адже при виникненні тієї чи іншої проблеми, бізнесу, малому чи великому, часто доводиться для її вирішення витратити додаткові й чималі ресурси. При цьому компанія, що спеціалізується у сфері ведення бухгалтерського обліку, як правило, має вже готове рішення проблеми.

 

Крім цього, передача аутсорсинговій компанії функції ведення бухгалтерського обліку має ще одну неоціненну перевагу - це передача ризиків і відповідальності за правильність ведення бухгалтерського обліку, можливість компенсувати понесені збитки при наявності помилок.

 

Наші клієнти заощаджують час і фінансові ресурси, оскільки зникає потреба у наймі, навчанні, забезпеченні персоналу власної бухгалтерії. Зникають можливі ризики, пов'язані з недостатньою кваліфікацією і порядністю найманих працівників клієнта, плинністю кадрів, а також ризики фінансових втрат від штрафів.

 

Віддайте бухгалтерію нам на аутсорсинг.  Завдяки цьому Ви вивільните свій час (основний ресурс для розвитку бізнесу), а також будете завжди впевнені у надійності свого фінансового тилу.

 

Зверніться до нас сьогодні – радо відповімо на усі запитання. У нас чудові фахівці, надійні партнери і цікаві люди. 

 

Доручіть бухгалтерію нам!

 

 
 
 
 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.

Відгуки про Бізнес-планування. Маркетинг. Бухгалтерське обслуговування. Юридичний супровід бізнесу. Консалтинг (5)

Юрій Вегера 01 березня 2021 в 12:53 Рекомендую
 
Переваги: - експерти у своїй сфері;
- реальна користь;
- ефективна комунікація;
- чітко, вчасно і якісно.
Коментар: Юрій Вегера, директор Компанії "Стала Енергія", що є представником в Україні геотермальних теплових насосів WaterFurnace (США):

Радо рекомендую Агенцію економічних послуг "А-Баланс". Чудова команда професіоналів.

Співпрацюємо з експертами Агенції "А-Баланс" у кількох напрямках. Зокрема, це маркетинговий аналіз, розробка і впровадження комплексного інтернет-маркетингу Компанії "Стала Енергія", системи продажу американських теплових насосів WaterFurnace на території України, маркетинговий супровід та підвищення ефективності участі у виставках.

А також - супровід у сфері фінансів, бухгалтерського обліку і оподаткування.

Дякуємо за допомогу у розвитку бізнесу!
+1
 
kishostap 01 грудня 2020 в 10:55 Рекомендую
 
Коментар: Рекомендую Агенцію "А-Баланс". Перед тим, як зробити свій вибір, я досить докладно дослідив різні варіанти, як підприємцеві вести податкову звітність і управлінський облік. На перший погляд, варіантів є багато. І резюме досвідчених бухгалтерів на сайтах працевлаштування, і оголошення, де пропонують здавати звіти, але без жодної відповідальності. Насправді знайти бухгалтера, якому можна довіряти, - не так вже й просто. Тож, з мого досвіду, найкращий варіант - це довірити бухгалтерію спеціалізованій компанії, де знають і люблять цю справу. Співпраця з Агенцією "А-Баланс" цілком відповідає моїм потребам і очікуванням.
0
 
Наталія Пивовар 28 листопада 2020 в 15:17 Рекомендую
 
Переваги: - чітка робота
- детальні, зрозумілі консультації
- спілкуватися - одне задоволення
Коментар: Якісне бухгалтерське обслуговування. Завдяки фахівцям з Агенції "А-Баланс" не маю жодних проблем з податковою, а також знаю чіткі економічні показники свого бізнесу, все у цифрах і з детальними, зрозумілими коментарями. Рекомендую Агенцію "А-Баланс".
+1
 
Олег Янків 27 листопада 2020 в 17:55 Рекомендую
 
Переваги: компетентно
якісно
адекватна ціна
приємно спілкуватися
Коментар: Професіонали своєї справи. Довіряю Агенції "А-Баланс" вести "під ключ" усі бухгалтерські, звітні, податкові справи свого бізнесу - це дві Товки і ще три ФОПи. Все роблять вчасно і якісно. Маю з тим чистий спокій. Бухгалтерське обслуговування в "А-Баланс" - це оптимальний варіант в усіх аспектах. Вже порекомендував цю компанію знайомим підприємцям, усі задоволені.
+2
 
Олександр Ковтун 18 вересня 2020 в 17:00 Рекомендую
 
Переваги: - якісно;
- вигідно;
- вчасно;
- без штрафів, без нагадувань, без конфліктів.
Недоліки: Нема.
Коментар: Усім, кому потрібні послуги бухгалтера, рекомендую послуги агенції "А-Баланс". Все роблять якісно і вчасно. У наш час дистанційна бухгалтерія - це вигідно, а крім того, позбавляє власника багатьох клопотів, а відповідно і головного болю та непродуктивного використання часу. Хоча офіс агенції "А-Баланс" територіально розміщений у Львові, а наш офіс та виробництво - у Київській області, на якість співпраці це ніяк не впливає. Не маю жодних претензій ні до самої роботи, ні до комунікації. Отже, вважаю, що бухгалтерське обслуговування в агенції "А-Баланс" - це вдале рішення.
+2
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Дізнайтеся більше тут

Подружіться з нами!

Подружіться з нами!

 
 
Клієнти нас рекомендують

Клієнти нас рекомендують

 
 
Агенція економічних послуг А-Баланс

Агенція економічних послуг А-Баланс

 
 

Запитання і відповіді

Чи можна у вас замовити послугу з розробки облікової політики підприємства?

02 серпня 2021 в 09:30 відповідей: 1

Наявність облікової політики для підприємств є одним із ключових питань організації бухгалтерського обліку. Маючи багаторічний практичний досвід в галуз…

 
 

У чому полягають ключові переваги аутсорсингу?

17 лютого 2021 в 15:44 відповідей: 1

Аутсорсинг відкриває для власника бізнесу нові переваги і можливості: - зосередитися на основних для бізнесу функціях;- займатися довгостроковим плануванням…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги