Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Юрій Вегера 26 февраля 2021 в 18:27 Рекомендую
 
Комментарий: Юрій Вегера, директор Компанії "Стала Енергія", що є представником в Україні геотермальних теплових насосів WaterFurnace (США):

Радо рекомендую Агенцію економічних послуг "А-Баланс". Чудова команда професіоналів.

Співпрацюємо з експертами Агенції "А-Баланс" у кількох напрямках. Зокрема, це маркетинговий аналіз, розробка і впровадження комплексного інтернет-маркетингу Компанії "Стала Енергія", системи продажу американських теплових насосів WaterFurnace на території України, маркетинговий супровід та підвищення ефективності участі у виставках.

А також - супровід у сфері фінансів, бухгалтерського обліку і оподаткування.

Дякуємо за допомогу у розвитку бізнесу!
+1
 
Юлія Мединська 18 декабря 2020 в 22:20 Рекомендую
 
Достоинства: Професійність, оперативний відгук у разі виникнення потреби в поточній консультації.
Комментарий: Рекомендую фахівців у сфері бухгалтерського обслуговування, маркетингового та економічного супрводу стартапів та діючих проектів, підприємницької діяльності та бухгалтерського обслуговування неприбуткових організацій. Все вчасно, оперативно, професійно.
+1
 
Ростиславе 17 декабря 2020 в 20:11 Рекомендую
 
Достоинства: професіоналізм, комунікативність
Комментарий: Рекомендую фахівців в сфері бухгалтерського супроводу та маркетингових досліджень.
+1
 
Василь Король 26 ноября 2020 в 18:59 Рекомендую
 
Достоинства: робота виконана на високому рівні, з дотриманням термінів
експерти галузі
надійні партнери
знають свою справу
дбають про інтереси клієнта
Комментарий: Василь Король, президент Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ):

Рекомендую експертів Агенції економічних послуг “А-Баланс“ як надійних партнерів, професіоналів у напрямку маркетингових досліджень, відповідальних людей, що знають свою справу, дбають про інтереси клієнта.

Агенція економічних послуг “А-Баланс“ на замовлення Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) виконала дослідження ринку в галузі імпорту, експорту та внутрішнього виробництва, споживання м’яса та м‘ясної продукції за перші сім місяців 2020 року. Зокрема, здійснено порівняльний аналіз з 2019 роком та прогноз до кінця 2020 року. Проведено аналіз законодавства та нововведень, що мають вплив на м’ясну галузь в сегменті імпорту та експорту. На основі цього маркетингового дослідження підготовлено матеріали для участі Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) у конференції про м’ясний бізнес MEATFORUM, що відбулася 6-7 серпня 2020 року у Києві в готелі Президент (організатор FPR EVENTS) https://meat.fprconf.com/
+1
 
Андрій Остапчук 23 ноября 2020 в 13:31
 
Достоинства: Якісний результат, дотримання термінів, добре налагоджена комунікація з клієнтом, розуміння потреб, високий рівень експертності.
Недостатки: Не було.
Комментарий: Рекомендую Агенцію "А-Баланс". Замовляли в експертів агенції розробку бізнес плану інвестиційного проекту. Отримали якісний результат. Плануємо продовжити співпрацю і надалі. Бажаємо усьому колективу успіхів і розвитку!
+1
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create