Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
Юрій Вегера 26 лютого 2021 в 18:27 Рекомендую
 
Коментар: Юрій Вегера, директор Компанії "Стала Енергія", що є представником в Україні геотермальних теплових насосів WaterFurnace (США):

Радо рекомендую Агенцію економічних послуг "А-Баланс". Чудова команда професіоналів.

Співпрацюємо з експертами Агенції "А-Баланс" у кількох напрямках. Зокрема, це маркетинговий аналіз, розробка і впровадження комплексного інтернет-маркетингу Компанії "Стала Енергія", системи продажу американських теплових насосів WaterFurnace на території України, маркетинговий супровід та підвищення ефективності участі у виставках.

А також - супровід у сфері фінансів, бухгалтерського обліку і оподаткування.

Дякуємо за допомогу у розвитку бізнесу!
+1
 
Юлія Мединська 18 грудня 2020 в 22:20 Рекомендую
 
Переваги: Професійність, оперативний відгук у разі виникнення потреби в поточній консультації.
Коментар: Рекомендую фахівців у сфері бухгалтерського обслуговування, маркетингового та економічного супрводу стартапів та діючих проектів, підприємницької діяльності та бухгалтерського обслуговування неприбуткових організацій. Все вчасно, оперативно, професійно.
+1
 
Ростиславе 17 грудня 2020 в 20:11 Рекомендую
 
Переваги: професіоналізм, комунікативність
Коментар: Рекомендую фахівців в сфері бухгалтерського супроводу та маркетингових досліджень.
+1
 
Василь Король 26 листопада 2020 в 18:59 Рекомендую
 
Переваги: робота виконана на високому рівні, з дотриманням термінів
експерти галузі
надійні партнери
знають свою справу
дбають про інтереси клієнта
Коментар: Василь Король, президент Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ):

Рекомендую експертів Агенції економічних послуг “А-Баланс“ як надійних партнерів, професіоналів у напрямку маркетингових досліджень, відповідальних людей, що знають свою справу, дбають про інтереси клієнта.

Агенція економічних послуг “А-Баланс“ на замовлення Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) виконала дослідження ринку в галузі імпорту, експорту та внутрішнього виробництва, споживання м’яса та м‘ясної продукції за перші сім місяців 2020 року. Зокрема, здійснено порівняльний аналіз з 2019 роком та прогноз до кінця 2020 року. Проведено аналіз законодавства та нововведень, що мають вплив на м’ясну галузь в сегменті імпорту та експорту. На основі цього маркетингового дослідження підготовлено матеріали для участі Всеукраїнської асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродукції (ВАІММ) у конференції про м’ясний бізнес MEATFORUM, що відбулася 6-7 серпня 2020 року у Києві в готелі Президент (організатор FPR EVENTS) https://meat.fprconf.com/
+1
 
Андрій Остапчук 23 листопада 2020 в 13:31
 
Переваги: Якісний результат, дотримання термінів, добре налагоджена комунікація з клієнтом, розуміння потреб, високий рівень експертності.
Недоліки: Не було.
Коментар: Рекомендую Агенцію "А-Баланс". Замовляли в експертів агенції розробку бізнес плану інвестиційного проекту. Отримали якісний результат. Плануємо продовжити співпрацю і надалі. Бажаємо усьому колективу успіхів і розвитку!
+1
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Дізнайтеся більше тут

 
 

 
 
Клієнти нас рекомендують

Клієнти нас рекомендують

 
 

Запитання і відповіді

Чи можна у вас замовити послугу з розробки облікової політики підприємства?

02 серпня 2021 в 09:30 відповідей: 1

Наявність облікової політики для підприємств є одним із ключових питань організації бухгалтерського обліку. Маючи багаторічний практичний досвід в галуз…

 
 

У чому полягають ключові переваги аутсорсингу?

17 лютого 2021 в 15:44 відповідей: 1

Аутсорсинг відкриває для власника бізнесу нові переваги і можливості: - зосередитися на основних для бізнесу функціях;- займатися довгостроковим плануванням…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create