Про компанію

Консалтингові послуги - Агенція "А-Баланс" 

Професіоналізм та компетенції для досягнення Ваших цілей

 

Агенція економічних послуг «А-Баланс» надає послуги для малого і середнього бізнесу, приватних підприємців, неприбуткових організацій.

 

Основні напрямки роботи агенції:

 •  стратегічне планування,
 •  економічний аналіз,
 •  бухгалтерське обслуговування, 
 •  управлінський консалтинг,
 •  маркетингові послуги, 
 •  юридичний супровід.

 

Наші фахівці є експертами у своїх напрямках, мають великий досвід роботи у підприємствах різних розмірів і форм власності - як у штаті, так і в ролі консультантів.

 

Експерти Агенції економічних послуг «А-Баланс» надають послуги у сфері стратегічного планування:

 •  розробка документів стратегічного планування – стратегічний аналіз, стратегія розвитку, стратегічний план підприємства;
 •  експертний супровід процесу впровадження бізнес-стратегій;
 •  проведення стратегічних сесій та інших форм колективної роботи над стратегіями, навчання основам стратегічного планування;
 •  інформаційно-консультаційна підтримка процесу розробки бізнес-стратегії, маркетингової стратегії, створення бізнес-плану.

 

Маркетолог на аутсорсингу – послуга для малого бізнесу, який активно розвивається. Наш фахівець буде тісно співпрацювати з командою клієнта, грунтовно знатиме його бізнес і "житиме" у ньому.

У яких випадках клієнти звертаються до нас за цією послугою?

 • На даний час штатного маркетолога нема, маркетингом займається власник особисто або хтось "за сумісництвом".
 • Власник бачить потребу підсилити, систематизувати цей напрям, залучити фахівця, який буде не лише консультувати і планувати (що поширено на ринку), але й здійснювати заплановане, відповідно до моделі і цілей бізнесу.

 

Забезпечуємо якісне ведення бухгалтерії "під ключ" або окремих її напрямків за помірну ціну. Нерідко до проектної співпраці нас залучають, коли певна ділянка робіт вимагає особливо високого рівня кваліфікації та експертності. Бухгалтерське обслуговування на аутсорсингу ефективне також в тих випадках, якщо обсяг робіт перевищує можливості наявних внутрішніх фахівців підприємства. 

 

Бухгалтерське обслуговування в Агенції "А-Баланс" допоможе вам ефективно керувати своїм бізнесом, уникнути головних болів щодо сплати податків, розкрити невидимі можливості зростання доходу, оптимізувати витрати, зробити управління бізнесом менш напруженим. 

Коли ви передаєте нам ведення бухгалтерії, ви можете бути впевнені, що ми допоможемо вам приймати виважені майбутні рішення з урахуванням податкових наслідків. Ми маємо багаторічний досвід у бізнесі та готові надати фінансові поради, які допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей.

Ми захистимо вас від зайвих турбот, щоб ви могли зосередитися на найважливіших завданнях у вашому бізнесі.

Наші бухгалтерські послуги завжди розроблені відповідно до ваших унікальних потреб. Ми володіємо знаннями та навичками, працюючи для клієнтів у різних галузях економіки. Наша мета - надати клієнтам більше цінності, пропонуючи надійні бухгалтерські послуги. 

 

Консультування з податків та обліку включає:

 • відповіді на запитання щодо відображення господарських операцій в бухгалтерському обліку та їх оподаткування;
 • відповіді на запитання, пов'язані зі складанням податкових декларацій та звітів;
 • відповіді на запитання щодо підготовки фінансової звітності;
 • експертизу договорів на податкові ризики;
 • роз'яснення правових актів і нормативних документів у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку;
 • рекомендації щодо відображення в обліку нестандартних господарських операцій та прогнозування податкових наслідків таких операцій;
 • рекомендації щодо складання регістрів бухгалтерського обліку та звітності;
 • рекомендації з оформлення первинної документації;
 • консультування стосовно експортно-імпортних операцій, валютного законодавства;
 • допомогу у підготовці запитів до контролюючих органів та відповідей на запити від контролюючих органів. 

 

Наші клієнти заощаджують час і фінансові ресурси. Власник бізнесу чи приватний підприємець отримує можливість сфокусувати увагу на основні напрямки розвитку свого бізнесу.

 

Що таке консалтинг і консалтингові послуги 

Консалтинг (Consulting) - це професійне консультування власників бізнесу/ керівників компаній, що охоплює широке коло питань, пов'язаних із систематизацією бізнесу, а також основними аспектами підприємницької діяльності. 

Послуги консалтингової компанії "А-Баланс" допомагають оптимізувати діяльність бізнесу, підвищити його ключові показники, знайти вирішення поточної проблеми. 

Таким чином, якщо компанія зіткнулася з проблемою, яку не вдалося вирішити силами штатних фахівців, без залучення стороннього консультанта, то варто звернутися до консалтингової компанії, котра, у свою чергу, пропонує відповідний спосіб вирішення поставленого завдання.

Ми супроводжуємо власників бізнесів, підприємців у веденні бізнесу (комплексний консалтинговий супровід бізнесу), надаємо послуги консалтингу: фінансовий, бухгалтерський, кадровий, інвестиційний, маркетинговий, управлінський, операційний консалтинг, з можливістю взяти на аутсорсинг фінансового директора та головного бухгалтера

Усі послуги надаємо як комплексно (абонентське обслуговування), так і окремо (разові послуги). 

 

 
 

Дізнайтеся більше тут

Подружіться з нами!

Подружіться з нами!

 
 
Клієнти нас рекомендують

Клієнти нас рекомендують

 
 
Агенція економічних послуг А-Баланс

Агенція економічних послуг А-Баланс

 
 

Запитання і відповіді

Чи можна у вас замовити послугу з розробки облікової політики підприємства?

02 серпня 2021 в 09:30 відповідей: 1

Наявність облікової політики для підприємств є одним із ключових питань організації бухгалтерського обліку. Маючи багаторічний практичний досвід в галуз…

 
 

У чому полягають ключові переваги аутсорсингу?

17 лютого 2021 в 15:44 відповідей: 1

Аутсорсинг відкриває для власника бізнесу нові переваги і можливості: - зосередитися на основних для бізнесу функціях;- займатися довгостроковим плануванням…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create